/Files/images/nush/НУШ1.jpg

Нова українська школа

Це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

/Files/images/nush/Нуш-компетентності.jpeg

Маленькі першокласники опановують дорослі правила,звикають до статусу школярів, залюбки вчаться будувати нові знайомства, відкривати нові горизонти незнайомих предметів, ділитися іграшками та позитивним настроєм, долати страхи… Але як же цікаво і весело разом проводити уроки і хвилини дозвілля.

/Files/images/nush/Нуш2.jpg

Нормативно-правові документи НУШ

Лист МОН України від 29.09.2020 №1/9-550 “Щодо окремих питань оцінювання та фіксації результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи”

Наказ МОН України від 02.09.2020 № 1096 Про внесення змін до методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу учнів початкових класів нової української школи.

Наказ МОН України від 08.10.2019 № 1273 Про затвердження типових освітніх програм для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Наказ МОН України від 08.10.2019 № 1272 Про затвердження типових освітніх програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти

Постанова КМУ від 24.07.2019 № 688 Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти

Наказ МОН України від 07.12.2018 №1362 Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи