Педагогічний колектив

педколектив

Педагогічний колектив школи – це команда професіоналів, майстрів, спеціалістів.

Це творча співдружність однодумців, в якій кожен робить свій індивідуальний внесок у колективну творчість, кожен збагачується духовно завдяки творчості колективу, і в той же час духовно збагачує своїх колег.

У КЗ «Роганський академічний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області» працює 38 педагогів.
З них: 33 - працюють за основним місцем роботи
1 - у лавах ЗСУ
3 - у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років
1 - працює за сумісництвом, викладач ХДБТУ, кандидат економічних наук.

Якісний склад педагогічних працівників за кваліфікаційними категоріями:

Кваліфікаційні категорії Педагогічні звання
Вища Перша Друга Спеціаліст Учитель методист Старший учитель

Мають державні нагороди та відзнаки - 3 вчителя, з них «Відмінник освіти» -1.

Якісний склад педагогічних працівників за віком:

Вік Кількість
До 30 років 3
31 – 40 років 12
41- 50 років 9
51- 60 років 4
Понад 60 років 5

Якісний склад педагогічних працівників за педагогічним стажем:

Стаж Кількість педпрацівників
До 3 років 0
3 – 10 років 12
10 - 20 років 9
Понад 20 років 12

Творчий потенціал колективу

Вчителі ліцею Савченко О.В., Мельникова З.В., Копєйкіна Ю.Ю. стали переможцями зонального етапу конкурсу «Учитель року - 2020» в номінаціях «історія», «хімія» та «початкова школа».

Савченко О.В. стала лауреатом обласного конкурсу (посіла друге місце), а Копєйкіна Ю.Ю. – дипломантом обласного конкурсу ( посіла восьме місце).

Високих результатів у навчально-виховній діяльності досягли вчителі школи Савченко О.В., Загорська О.В.. Вони володіють ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, характеризуються активним пошуком нових ідей та потребою в нестандартних рішеннях педагогічних завдань.

Результативність роботи підтвердили результати Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та різноманітних інтелектуальних змагань. Вчителі підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад: Савченко О.В. – Санжаров Д.,– історія, Гнедко А.М. (Санжаров Д., Птушкіна К., Матвієнко М. - географія), Псюрник О.В. (Миколюк К. – англійська мова), Пащенко Ю.В. (МихайленкоА. - економіка). Зібарова Л.М. підготувала переможця обласного етапу конкурсу - захисту МАН в секції «фольклористика», Курилов С. отримав диплом ІІІ ступеня.

Колектив Центру здорового харчування

кухня3