Міжнародний День Щастя: Танцюючи до радості

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) слугує нагадуванням про цінність щастя в житті кожної людини. З віком ми все більше усвідомлюємо його важливість, адже дослідження показують, що щасливі люди живуть довше.

Що ж робить нас щасливими? Релігія та спорт, як свідчать дослідження, дарують нам регулярні "порції" щастя. Учні Роганського академічного ліцею на власному досвіді переконалися, що танець також володіє цією дивовижною силою. Він здатен приносити радість, зменшувати стрес та зміцнювати імунітет.

До Міжнародного Дня Щастя танцювальна студія "Exclusive" підготувала два яскравих та креативних номери: "Щастя в тобі" та "Палітра художника". У них юні танцюристи діляться зі своїми глядачами власними секретами щастя та позитивного настрою.

Щастя - поняття суб'єктивне, адже для кожного воно своє. Проте прагнення до нього єднає всіх людей без винятку.

Учні Роганського академічного ліцею щиро бажають у цей день кожному в світі щастя, миру, злагоди, добра, кохання та сімейного затишку.

Пам'ятайте: щастя завжди поруч, воно живе в кожному з нас. Відкрийте своє серце для радості, і вона обов'язково завітає у ваше життя!

День щастя 2024 | Роганський академічний ліцей