Мінна безпека: знання рятують життя!

11-13 березня 2024 року для персоналу, педагогічних працівників та учнів КЗ "Роганський академічний ліцей" представники FSD Ukraine (Швейцарський фонд протимінної діяльності) за участю спеціаліста з "Безпеки в освітньому середовищі" Роганської ТГ Станіслава Приходька провели інформаційні заходи на тему "Правила поведінки з вибухонебезпечними залишками війни та мінами".

Під час заходів:

• Розкрито ключові моменти, на які треба звертати увагу в побуті, під час навчання та прогулянок на вулиці, щоб уберегти своє здоров'я.
  • Наголошено на ознаках мінної загрози, потенційно небезпечних місцях, офіційних та неофіційних знаках маркування мінної небезпеки.
  • Ознайомлено з видами та типами мін, способами їх дії та алгоритмом дій під час виявлення незнайомих та підозрілих предметів.

Вся інформація була представлена:

• Наочно на презентації та у відео.
  • У доступній та цікавій формі.

Кожен учасник отримав буклет-пам'ятку з основними тезами заходу, а також заповнив анонімну анкету знань до та після заняття.

Нагадуємо:
  • Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт "Все про мінну безпеку" для батьків, вчителів та дітей.

Як це було (фото) дивіться на нашій FaceBook-сторінці за посиланням https://www.facebook.com/rogacademlic