«Друзі Патрона»

14 квітня 2023 року стартував марафон онлайн-заходів з мінної безпеки для учнів Роганської громади. Перший захід з мінної безпеки відбувся для учнів 1-4 класів Роганського академічного ліцею, участь в якому взяло більше 60 дітей.

Захід проведений Громадською організацією «Друзі Патрона», заснованою восени 2022 року в Україні в місті-герої Ірпінь.

«Друзі Патрона» - волонтерська організація, що проводить навчання з мінної безпеки та має на меті повне розмінування території України!

Під час заняття діти ознайомились з видами загроз, видами мін, наслідками від мін, різновидами вибухонебезпечних предметів, видами небезпечних місць і головне отримали знання з правил безпечної поведінки.

Головною метою заходу було:

• розповісти про основні ризики;

• вберегти від можливих наслідків;

• змінити поведінку.

Володіючи цією інформацією учні перш за все зменшать ризики та загрози стосовно власного життя та здоров’я!

/Files/images/2023/kvten/1804/2.png/Files/images/2023/kvten/1804/1.png