Обласна акція «Молодь – за здоровий спосіб життя»

Учні Роганського академічного ліцею взяли участь в обласній акції «Молодь – за здоровий спосіб життя», яку проводив Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» до Всесвітнього дня здоров’я з 05 по 12 квітня 2023 року в дистанційному форматі.

Теми конкурсних робіт:
· дбайливе ставлення до власного здоров’я та здоров’я інших людей;
· екологічна свідомість українців під час війни;
· мінна безпека для дітей;
· психологічна допомога дітям під час війни;
· формування свідомого ставлення до екологічних проблем;
· застосування знань про здоровий спосіб життя у повсякденному житті;
· профілактика шкідливих звичок;
· «Здоровий спосіб життя – це важливо!»

Захід проходив з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя серед молоді, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

В Акції брали участь роботи переможців районних етапів, яким і був Роганський академічний ліцей.

В Акції брали участь роботи переможців районних етапів, яким і був наш заклад.

Учасниками Акції від КЗ «Роганський академічний ліцей» були Дмитро Ковальов, Лук’янова Ніка. Мещерякова Юлія, Наталія Вакуленко, Анна Федотовська, Мещеряков Олексій та вони отримали подяки Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

Діти нашого ліцею - за здоровий спосіб життя!

Бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності та здійснення всіх мрій і планів. Будьте завжди натхненні та мотивовані, продовжуйте розвивати свій талант і дарувати світу красу і радість творчістю!

/Files/images/2023/kvten/oa_zdorovya/Дмитро_Ковальов.jpg

/Files/images/2023/kvten/oa_zdorovya/Лук\'янова_Ніка.jpg