Перемога Рою «Сокіл» у вікторині «Орієнтування і цілевказання»

Рій «Сокіл»Роганського академічного ліцею взяв участь в онлайн-вікторині «Орієнтування і цілевказання», яку проводив Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» (ХОСЮТ) відповідно до плану роботи в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і присвячена Дню Соборності України.

Від рою у вікторині могли взяти участь не більше 4 учасників, які особисто реєструвалися і проходили вікторину. Від рою «Сокіл» взяли участь у вікторині гендерно-збалансова група учнів Роганського академічного ліцею, а саме: Наталія Вакуленко та Ксенія Курілова, Руслан Єгоров та Іван Кобєлєв.

Загальний залік рою зараховувувався за сумою набраних балів кожним учасником вікторини. Рій Роганського академічного ліцею за загальним заліком отримав абсолютну перемогу, з чим ми щиро вітаємо наших учнів!

/Files/images/2023/Роганський іцей.jpg

/Files/images/2023/Вакуленко Наталія СОБОРНІСТЬ.jpg