Взаємодія сім'ї та школи в умовах інклюзивної освіти

11-12 травня 2023 року в онлайновому режимі відбувся Всеукраїнський тренінг «Взаємодія сім’ї та школи в умовах інклюзивної освіти». У ньому взяли участь педагоги КЗ «Роганський академічний ліцей».

Нормативна база спеціальної та інклюзивної освіти законодавчо регламентує участь батьків у освітньому і реабілітаційному процесі, а роботу з сім’ями визначає як напрям діяльності навчальних закладів. Значна увага приділяється ролі батьків та їхньому активному залученню до навчального процесу дитини з особливими освітніми потребами, адже саме спільна праця батьків та вчителів призведе до гармонійного розвитку дитини.

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державнанаукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, U-Cyclе (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «Ukraine Active», КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

/Files/images/2023/2023-05-12-[14-01-07] – копія.jpg