Всеукраїнський урок з профорієнтації

/Files/images/2023/berezen/2303/2023-03-15-[15-21-09].jpg

Учні Роганського академічного ліцею Роганської громади приєдналися до Всеукраїнського уроку з профорієнтації

15 березня 2023 у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону відбувся Всеукраїнський урок з профорієнтації за участю провідних українських роботодавців.

Організаторами Всеукраїнського уроку з профорієнтації виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Група «1+1 media», за підтримки Goethe-Institut в Україні.

Про цю грандіозну подію повідомила практичний психолог ліцею Малєвська Н.О. в телеграм-каналі "Про психологію"
Також Відділ освіти Роганської громади надіслав листа із запрошенням долучитися до цього заходу.

«Цей урок – є щорічним та реалізується в рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» для учнів 7-11 класів всіх шкіл України.

«Щоб допомогти виявити свої здібності й навички, що дозволять у майбутньому реалізовуватися за обраною спеціальністю, ми щорічно проводимо урок з профорієнтації у межах Всеукраїнського проєкту із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» для учнів 7-11 класів всіх шкіл України.

Цю традицію започаткували у 2021 році і одразу потрапили до Національної книги рекордів. Ми були приємно вражені тим, скільки учнів разом з учителями дивилися прямий етер цього разу. Понад 2 тис. світлин розмістили учасники на найбільшій електронній дошці. Вочевидь і учням, і педагогам такий формат сподобався, тому ми прийняли рішення, що телевізійний урок з профорієнтації буде відбуватися щороку», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Під час уроку з профорієнтації підлітки дізнались, які умови праці пропонують роботодавці у різних сферах під час війни: агрогалузь, IT, креативна індустрія та робочі професії. Також учасники з‘ясували, якими навичками та знаннями потрібно володіти, щоб успішно працювати.

Урок можна переглянути нижче або тут

У межах цього уроку з профорієнтації створили найбільшу електронну шкільну дошку, як символ незламності майбутньої освіченої нації.

Як відбувався перегляд уроку у закладах освіти по всій країні, серед яких був Роганський академічний ліцей, можна побачити тут

Всеукраїнський урок з профорієнтації: "Обери професію своєї мрії" 2023