СІЧЕНЬ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 24.01.2022

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.
Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба українського народу за соборність своїх земель.Діти поглиблювали знання про історію виникнення свята Соборності України, знайомилися з цікавими фактами про Україну, виховували патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Міні-естафета 21.01.2022

Вчитель фізичної культури Олена Ігорівна провела міні-естафети для учнів 3 – Б класу. Спорт - це життя і веселе свято тому підтвердження. Користь спортивного заходу важко переоцінити, воно розвиває в дитині всебічну особистість і привчає до активного здорового способу життя. Діти завжди дуже трепетно чекають конкурсів, так як вони дають можливість виховати дух суперництва і відкрити всі свої таланти.

ГРУДЕНЬ

БЕСІДА ДО ДНЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 07.12.2021

До Дня безпеки життєдіяльності для учнів 3 – Б класу було проведено бесіду. Вчитель з основ здоров’я Гусєва Юлія Вікторівна розповідала про надання першої медичної допомоги при травмах, виховувала відповідальність та увагу

ВИХОВНА ГОДИНА ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧАЮ 15.12.2021

Учні 3 -б класу взяли участь у виховній годині до Міжнародного дня чаю . Діти розширювали знання та історію походження чаю; ознайомилися з особливостями приготування чаю , розвивали допитливість, добросовісне творче ставлення до дорученої справи. Після завершення виховної години, у дружньому, теплому колі, учні їли солодощі з чаєм.

Добровільна допомога в зону АТО для Першої окремої

штурмової роти « Добровільний Український корпус» 16.12.2021

Учні 3 -б класу взяли участь у добровільній допомозі Першій окремій штурмовій роті « Добровільного Українського корпусу» .Багато дітей приносили речі першої необхідності та малювали листівки.

Виховна година до свята Нового року 24.12.2021

Під час виховної години діти знайомилися з традицією святкування Нового року у різних країнах світу ,розвивавали інтерес та бажання познайомитися з традиціями свого народу. Вчилися поважати національні традиції різних народів світу. Вкінці виховної годині до учнів завідав Дід Мороз з подарунками та дипломами

Новорічний концерт 24.12.2021

Учні 3 – Б класу взяли участь у новорічному концерті. Діти співали пісню , розповідали вірші та танцювали.

Танцювали зайчики у гайку,

На сніжку біленькому, на сніжку.

Вибивали лапками гопака,

Хоч мела хурделиця,

Ще і яка.

Гарно побігайчики

Стриб та скік –

Зустрічали зайчики

Новий Рік.

ЛИСТОПАД

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ « Де хоробрість , там нагорода за добрість». 08.11.2021

Для учнів 3 – Б класу було проведено урок позакласного читання « Де хоробрість , там нагорода за добрість» за мотивами української казки « Круглячок». Діти вдосконалювали навички виразного читання, збагачували словниковий запас. Розвивали уявлення , бережливе ставлення до природи, хоробрість, справедливість.

/Files/images/2021/3-b/listopad/26c75a6f-7077-4a92-86f9-7f3704025132.jpg

ВИХОВНА ГОДИНА « ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ» 19.11.2021

Для учнів 3 – Б класу було проведено виховну годину « Правила дорожнього руху.» Діти знайомилися з правилами дорожнього руху ,дорожніми знаками, та їх групами. Грали в гру світлофор. Переглядали відео-урок , малювали ілюстрації до виховної години

/Files/images/2021/3-b/listopad/bf20e3ba-c09d-4748-810f-307e62b660bd.jpg

КОНКУРС СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ 25.11.2021

Учні 3 – Б класу , а саме Карячка Єгор, Слязін Микола, Шуміло Наталія, Рожок Анастасія, Ляшенко Ангеліна взяли участь у конкурсі і заспівали пісню « Ми – маленькі козачата» . Отримали грамоти за участь .

/Files/images/2021/3-b/listopad/09328b37-4d0d-43e2-a30e-cd4636020a8b.jpg

____________________________________________________________

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НОВОРІЧНОЇ ФЛОРИСТИКИ 26 .11.2021

Учень 3 – Б класу, Івлєєв Олег, взяв участь у конкурсі новорічної флористики.

Падав сніг

Падав сніг-

Для усіх , усіх, усіх

І дорослих і малих

І веселих і сумних…

/Files/images/2021/3-b/listopad/f47a98de-eb6e-4095-8f5f-19c8effb7e81.jpg

ЖОВТЕНЬ

ВИСТАВКА ФОТО «МОЇ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ» ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТВАРИН

04.10.2021

Учні 3 -Б класу (Букарєва Карина, Головаш Анна, Гонтар Іван, Данильченко Максим, Карячка Єгор, Кобилев Богдан, Коротков Артем, Поєдинцева Марія, Попов Артем, Слязін Микола ) прийняли участь у виставці фото « Мої домашні улюбленці».

/Files/images/2021/3-b/4.png

ЕКСКРСІЯ ДО ДЕНДРОПАРКУ ІМ. ДОКУЧАЄВА

11.10.2021

Учні 3 – Б класу відвідали дендропарк ім. Докучаєва з метою виявлення змін, що відбуваються восени в неживій природі, у житті рослин, у праці людей, що зумовлюють ці зміни. Розкрити значення перебування на свіжому повітрі для зміцнення здоров’я , розширити поняття про дерева, кущі, трав’янисті рослини, розвивати спостережливість учнів.

/Files/images/2021/3-b/3.jpg

Виховна година « День українського козацтва»

12.10.2021

Учням 3 – Б класу було проведено виховну годину «День українського козацтва» . Діти формували уявлення про мужність, героїзм. Розвивали почуття гордості подвигами козаків. Викликали прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, моральну красу

/Files/images/2021/3-b/2.jpg

Виховна година «День Захисника України»

13.10.2021

Учні 3 – Б класу відвідали виховну годину «День Захисника України» . У дітей пробудили почуття відповідальності перед наступним поколінням, формували розуміння єдності та цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави . Виготовлення листівок для війскових.

/Files/images/2021/3-b/1.jpg

ВЕРЕСЕНЬ