/Files/images/bezpeka/globe1.jpgСьогодні все більше й більше комп'ютерів підключаються до роботи в мережі Інтернет. При цьому все більшого поширення набуває підключення по високошвидкісним каналам вдома. Все більша кількість дітей отримує можливість працювати в Інтернет. Первинно Інтернет розвивався поза будь-якого контролю, і тепер він представляє собою величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечну. Інтернет - це прекрасне місце для спілкування, навчання і відпочинку.

/Files/images/bezpeka/1269430743_deti_1.jpgАле варто розуміти, що як і наш реальний світ, всесвітня павутина так само може бути дость небезпечна.
Треба критично ставитися до отриманих з Інтернет матеріалів, адже опублікувати інформацію в Інтернет може абсолютно будь-яка людина. І не завжди ця інформація може бути корисною чи правдивою. Віртуальність спілкування надає людям з недобрими намірами додаткові можливості заподіяти шкоду дітям. Останнім часом в Інтернеті з'являється багато матеріалів агресивного і соціально небезпечного змісту.

/Files/images/bezpeka/86536145-pic4_zoom-1000x-99913.jpegБезумовно, в наш час практично всі діти є продвинутими користувачами і вони знають, що таке аккаунт, трафік, провайдер, сервер і т.д., але тим не менш вони все одно залишаються дітьми, і часто можуть виявитися беззахисними, наївними і безрозсудними в Мережі. Зважаючи на відсутність життєвого досвіду, діти не в змозі самостійно вчасно розпізнати онлайн-загрози і протистояти їм. У той час як батьки часом не достатньо обізнані про існуючі онлайн-ризики, а значить, не приділяють достатньої уваги навчанню дітей правилам безпечної поведінки в Інтернеті. Завдання дорослих навчити їх необхідним правилам безпеки.
/Files/images/bezpeka/deti1.jpg

Крім того, ніяке віртуальне спілкування ніколи не замінить живої бесіді, коли ти бачиш очі та чуєш інтонацію співбесідника, відчуваєш приязнь чи відразу, розумієш коли тобі можуть сказати неправду або ж повністю довіритись.

/Files/images/bezpeka/parants.jpg

Вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає все молодшим, тому гостріше стає проблема забезпечення безпеки дітей при користуванні його послугами. А хто їм може в цьому допомогти, якщо не їх батьки та дорослі?
Саме тому створено багато тематичних сайтів, і одним з них є сайт, створений учнем 11-Б класу нашого ліцею Панченком Денисом.