/Files/images/bos/2023-05-06-[12-08-05].jpg

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі

Національна стратегія розроблена з урахуванням стратегічних документів Всесвітньої організації охорони здоров’я, зокрема Глобальної стратегії охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків на 2016 - 2030 роки, розробленої на підтримку Цілей сталого розвитку, та відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Кодекс безпечного освітнього середовища (КБОС) – це документ закладу освіти, який регулює всі напрямки діяльності закладу, пов’язані з порушеннями прав особистості на безпеку, а також питання її підтримки і втручання в ситуації, коли може виникати загроза їхньому життю, здоров’ю та благополуччю.

Багато років поспіль Міжнародна організація ЮНІСЕФ популяризує ідеї забезпечення прав, свобод та інтересів дітей, представлених у концепції програми «Школа доброзичливого ставлення до дитини».

ПЛАН заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) та Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в КЗ "Роганський академічний ліцей" тут